MŪSŲ PASLAUGOS

Mes atspausdinsime arba išsiuvinėsime Jūsų pasirinktą užrašą arba paveikslėlį ant mūsų pačių siūtų aukštos kokybės marškinėlių arba džemperių.

KAINORAŠTIS

Individualaus užsakymo kaina priklauso nuo:
 • Spaudos tipo:
  • skaitmeninė spauda
  • termo spauda
  • siuvinėjimas
 • Teksto/ paveikslėlio sudėtingumo ir dydžio
 • Pasirinkto drabužio
 • Užsakomų vienetų skaičiaus

Marškinėlių kaina prasideda nuo 12 Eur, džemperių kaina prasideda nuo 35 Eur

Užsakyti

PROCESAS

PRIVALUMAI

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • positive review  Malonus bendravimas, puikūs gaminiai, ačiū!

  Vaida Kučinskienė Avatar Vaida Kučinskienė
  2020 March 5

  positive review  Gavau nuostabia dovaną..Ačiū merginos 💋❤

  Laima Nakutienė Avatar Laima Nakutienė
  2019 December 6

  positive review  Super megstinukas labai patiko,greitas pristatymas ir kokybe labai gera!❤🥰🥳

  Marija Petrauskienė Avatar Marija Petrauskienė
  2020 March 3
 • positive review  Pirkau maikute, gražiai padaryta 🤗, malonus aptarnavimas ir pristatymas. Nuoširdus ačiū jums 🌸🤗 Rekomenduoju 💯💯💯

  Ieva Kvietkauskienė Avatar Ieva Kvietkauskienė
  2019 November 21

  positive review  Ačiū už greitą pristatymą. Kokybiškus džemperius bei išpildytus norus! Rekomenduoju! 🎄🤗🎁🤍

  Žymantė Ašmena Avatar Žymantė Ašmena
  2020 December 17

  positive review  Ačiū dar karteli už džemperiuka!❤️😍Tiko ir labai patiko🤩

  Viktorija Liaugaudė Avatar Viktorija Liaugaudė
  2019 November 20
 • positive review  Labai džiaugiuosi gautu džemperiuku, išpildė visus norus, užsakymą įvykdė labai greitai! 🙂 Rekomenduoju!

  Jolanta Jankuvienė Avatar Jolanta Jankuvienė
  2019 November 20

  positive review  Labai esam patenkintos su dukryte nauju dzemperiu!😍Likom labai patenkintos!Rekomenduojam!😘💋

  Galdikaitė Monika Avatar Galdikaitė Monika
  2019 November 25

  positive review  Išpildė visus lūkesčius!Ačiū labai!Rekomenduoju🙉🙈

  Ieva Kinė Avatar Ieva Kinė
  2019 November 23

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

– Užsakymo pakeitimai (pateikus užsakymą išsiunčiame patvirtinantį  el. laišką su užsakymo detalėmis. Primename, kad pakeisti ar atšaukti užsakymo negalima jei jo paruošimas jau pradėtas
– Pirkinių krepšelis. (Pirkinių krepšelyje galite matyti savo užsakymo prekes ir pakeisti jų kiekį arba pašalinti prekes.  Be to,  galite pažymėti prekes, kurias norite pirkti vėliau.

Turėkite omenyje, kad negalime garantuoti į krepšelį jūsų įdėtų prekių turimo likučio).

– Pageidavimų sąrašas.( Savo pageidavimų sąrašą galėsite išsisaugoti ir taip visada po ranka turėti labiausiai patinkančius produktus.

Ši funkcija labai paprasta: kaskart paspaudę ant pageidavimų sąrašo simbolio pridėsite prekę į savo sąrašą. Norėdami prekę įsigyti turėsite ant jos spustelėti ir atlikti įprastus žingsnius.

– Dydžiai(siekdami padėti išsirinkti tinkamą dydį prie kiekvienos prekės yra įrankis “Dydžių lentelė” su kuriuo nusistatysite tinkamiausią drabužio dydį pagal nurodytus matmenis)
– Medžiagos. ( Parduotuvėje Trio dizainas rasite platų medvilninių drabužių pasirinkimą. Kiekvienos prekės sudėtį galite rasti paspaudę ant Jus dominančios prekės. Rūbai yra padengti silikonu todėl taip greitai nenublunka, nunusiskalbia)
– Priežiūros rekomendacijos. Medvilnė. Iš šio pluošto pasiūti drabužiai dėl savo higroskopijos ir morfologijos suteikia natūralų komfortą ir malonų pojūtį, todėl tokie drabužiai puikiai tinka tiesioginiam sąlyčiui su oda. Galima skalbti tradiciniais būdais, galima lyginti, vengti lyginimo ant vietų kur yra uždėta spauda.
Poliesteris. Labai atsparus ir įvairiapusiškas sintetinis pluoštas, silpnai sugeria drėgmės, gali kaupti statinę elektros energiją. Lengvai prižiūrimas, skalbiant nesusitraukia, nesiglamžo ir greitai džiūsta, tačiau gali apsipūkuoti. Tokiu atveju pūkus galima nukarpyti.
– Žvakės, namų kvapai, muilas. Ant visų mūsų gaminių galima rasti sudedamųjų medžiagų sąrašą. Jis nurodomas ant kiekvieno gaminio etiketės.

– Mokėjimo būdai ( Luminor, Swedbank, SEB, Medicinos bankas, Šiaulių bankas, Revolut, N26, Paysera, Lietuvos paštas, Paypost kioskuose, Perlo terminalas )
– Saugus apsipirkimas.  ( Svetainėje veikia saugaus atsiskaitymo SSL sertifikatas, kuris šifruoja jūsų duomenis, taip apsaugant informaciją nuo kibernetinių įsibrovėlių )
– Sąskaita faktūra. ( Norėdami pirkti įmonės vardu susisiekite su mūsų komanda hello@triodizainas.lt surašykite visus reikalingus duomenis sąskaitai išrašyti.) Sąskaitos yra išrašomas žmogui, kuris apmoka užsakymą ir pridedamos prie prekių.

– Pristatymo būdai ir išlaidos. ( Patvirtinant pirkimą parodysime galimus pristatymo būdus ir kaina. Visos prekės yra išsiunčiamos iškarto po apmokėjimo. Pristatymo laikas priklauso nuo Jūsų pasirinkto pristatymo būdo. Galimi pristatymo būdai: atsiėmimas Trio dizainas įmonėje, Mažeikiuose NEMOKAMAS, pristatymas į namus ar pasirinktą paštomatą  nuo 2.50 Eur ( kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo) galimas pristatymas ir į užsienio šalis kaina nuo 7 Eur ( kaina priklauso nuo Jūsų pasirinktos šalies )

– Kaip grąžinti. ( Netinkamos kokybės prekės ar kokybiškos prekės, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Žin., 2001, Nr. 58-2105; 2012, Nr. 34-1637), LR Civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Pagal šias Taisykles parduodamos prekės yra įtrauktos į Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 17 punkte pateiktą sąrašą (kategorija: spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą–4901-4911), todėl kokybiškos prekės, Pirkėjo reikalavimu, pakeičiamos ar grąžinami už prekes sumokėti pinigai, tik Pardavėjui sutikus bei laikantis šių sąlygų:

2.1. Pardavėjas pakeičia prekes analogiškomis prekėmis arba grąžina visą už prekes sumokėtą pinigų sumą tuo atveju, jei norimos pakeisti ar grąžinti prekės nėra pagamintos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba nėra akivaizdžiai jam pritaikytos;

2.2. Jei prekės, pagamintos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba akivaizdžiai jam pritaikytos, jos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos (Pirkėjui negrąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai).

Tais atvejais, kai Pirkėjas (vartotojas) atsisako sutarties, sudarytos dėl prekių, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos, 50 proc. už tokias prekes sumokėtos pinigų sumos lieka Pardavėjui kaip Pardavėjo nuostolių, patirtų gaminant pagal individual užsakymą numatomos gaminti prekės pavyzdį, kompensacija.
Norėdamas grąžinti prekę(es) 1. Taisyklių punkte nurodytais atvejais, Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el.paštuhello@triodizainas.ltper 14 (keturiolika) darbo dienų nuo jų pristatymo dienos.
Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekes, Pirkėjas taip pat privalo laikytis šių sąlygų:

5.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

5.2. kokybiška prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

5.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

5.4. kokybiška prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių ir (arba) negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų, jei Pirkėjas nesilaikė Taisyklių 4 ir 5 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
Prekės keičiamos ar grąžinamos atsiunčiant prekę paštu Pardavėjo nurodytu adresu. Pareiga pristatyti grąžinamą ar keičiamą prekę į šiame Taisyklių punkte nurodytą vietą, o taip pat visos su tuo susijusios išlaidos tenka Pirkėjui, išskyrus, kai grąžinamos ar keičiamos netinkamos kokybės prekės. Jei dėl pirkėjo klaidos, prekės nepasiekė Pardavėjo nurodytu adresu per 28d. ar pasimetė pašte Pardavėjas turi teisę negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų,
Už grąžintas prekes sumokėti pinigai išmokami į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 15 darbo dienų nuo prekės grąžinimo dienos.
Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių pristatymo mokestis Pirkėjui negrąžinamas ir nekompensuojamas.
Grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, kai už prekes buvo mokėta Paysera ar Paypal programėle, komisinis mokestis – 1% nuo pirkimo sumos (komisinis mokestis negali būti didesnis nei 4,34 EUR) Pirkėjui negrąžinamas ir nekompensuojamas.

Galime įgyvendinti Jūsų individualų užsakymą. Užpildykite užsakymo formą ir pateiksime pasiūlymą skirtą tik Jums!

KOKIA PASLAUGA JUS DOMINA?

KOKS REIKALINGAS GAMINIŲ KIEKIS (VIENETAIS)?

VARDAS
MIESTAS
EL. PAŠTAS
TEL. NUMERIS

FAILAS (.PNG .PDF .JPG)

PAPILDOMA INFORMACIJA

Loading...
Loading...